فتنه گری یا فتنه زدگی ؟!!!

بی شک انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ، خاطره روزهای تلخ فتنه و حوادث آن روزهارا همگی به یاد داریم .انتخابات 88 میدان آزمایشی بود برای رجال سیاسی ، دولتمردان و سیاستمدارانی که به دنبال قدرت بودند یا خدمت.همگی آزمایش شدند.از سیاستمداران تا عوام.

در این میان عجب فتنه ای راه انداختند افرادی که دم از قانون می زدند و می گفتند نتیجه انتخابات هر چه باشد پیرو قانون هستیم. خوب معرکه ای راه انداختند و اندک عوام را به دنبال خود کشان کشان به ناکجا بردند.

3 سال از حوادث تلخ آن روز ها و لاشه فتنه ی 88 می گذرد اما آنقدر ملت به کلمه فتنه و فتنه گران حساس شده اند که اندک سخنی راجع به این موضوع توجه همگان را به خود جلب می کند. چرا که حلاوت پیروزی در انتخابات با معرکه گیری آقایان پس از انتخابات به تلخی گرایید.

این ها مقدمه ای بود برای سخن گفتن یا سوال پرسیدن از کسانی که هنوز درمقابل فتنه سرگردانند.

فتنه گران 88 به زباله دان تاریخ پیوستند پس چرا به ناگهان نام آن ها باید بر سر زبان اشخاص انقلابی و شناخته شده مملکتی بیفتد؟چرا فردی چون عسگراولادی که سالیان طولانی پیرو خط امام و رهبری است باید از افرادی دفاع کند که سال 88 خون این ملت را در شیشه کردند؟نمی گویم دفاع کرده ؟ چون شاید دفاع نکرده باشد ؟ پس چرا باید حرف های دو پهلوبزند که حال نتوان گفت از چه شخصی دفاع کرده و اصلا آیا دفاعی در کار است یا نیست.

آقای عسگر اولادی شما را چه می شود ؟ دیروز گفتید موسوی و کروبی را نباید به راحتی از دست داد چون اهل فتنه نبودند! روز بعد که خبر ساز رسانه ها شدید سخن از فتنه گرانی زدید که اطراف آقایان را گرفته اند.و امروز هم می گوئید من چنین حرفی نزدم .من نگفتم موسوی و کروبی اهل فتنه نیستند گفتم رأس فتنه نیستند.

حال باید به فکر عوام الناس بود . کدام سخن را باور کنند ؟ اگر شما جانب حق هستید و طرفداری مسببین فتنه را نمی کنید پس چرا واضح و آشکار مقصودتان را نمی رسانید.مگر نه این است که در اثر غفلت ممکن است در جهت مواضع دشمن حرکت کنیم.شما خوب می دانید که حامیان موسوی و کروبی چه کسانی هستند پس مطمئن باشیداگر به این سخنان ادامه دهید خواسته یا ناخواسته دشمن را خشنود کرده اید. که متأسفانه هم اکنون که در حال نوشتن این مطلب هستم باز خبری از شما به گوشم رسید که : آنها مجرم نیستند. فتنه گر نیستند و فتنه زده شده اند.

چرا آقای عسگراولادی بعد از 3 سال هم اکنون که نزدیک انتخابات ریاست جمهوری است و درست زمانی ست که سایرین مواضع خودشان را نسبت به فتنه گران مشخص می کنند این حرف ها را می زند؟!

ایشان باید قبول کنند که برای مردم سخت است که ندانند کدام سخن را باور کنند .زمانی که یکی می گوید فتنه گران صلاحیت ندارند شهروند ایرانی باشند ، دیگری می گوید : فتنه گران تنها در مملکت ما حق نفس کشیدن دارند ، آن یکی می گوید شناسنامه ایرانی آن ها باید باطل شود یعنی برائت از فتنه گران.پس چرا آقای عسگراولادی کسی که مردم او را به عنوان پیرو خط امام و رهبری قبول دارند باید این چنین سخنی بگوید و اعلام کند که موسوی و کروبی اهل فتنه نیستند.

اینکه آن ها اهل فتنه بودند یا رأس فتنه مهم نیست .مهم این است که جریانی به اسم فتنه در این مملکت رخ داد و آن ها حداقل بازیگران اصلی این معرکه بودند.  

/ 4 نظر / 33 بازدید
محمدرضا

سلام.تبریک بابت دست به قلم شدن از نوع سیاسی ...

دختر با وقار

سلام انصافا وبلاگ خوبی داری اینو جدی میگم دلم میخواد هر روز بهت سر بزنم به شرطی که هر روز پست جدید و جالب بدی برای اینکه آدرست داشته باشم بیا هم یه سری به سایت من بزن هم آدرس وبلاگتو تو سایت من ثبت کن منتظر

احمدی

سلام و احترام خدمت شما بزرگوار وب خوبی داری اگه با تبادل لینک موافقی خبرم کن سربلند و پیروز باشی

ansarmahditehran اگر بخواد اگر بشه

سلام بر دوست عزیزم لب باز نمود بلبل و گل خندید ایام عزا رفت کنون آمد عید بنهاد به سر تاج ولایت مهدی تا کور شود هرآنکه نتواند دید